Haberler

Büyükçekmece'de Muhtar Adayından Örnek Vaatler

ARAKLI 25 Mart 2019 17:43

Büyükçekmece'de Muhtar Adayından Örnek Vaatler

A

Yerel seçimler yaklaştıkça heyecan gittikçe artıyor.Muhtar Adayları tek tek ortaya çıkmaya devam ediyor.

Yerel seçimler yaklaştıkça heyecan gittikçe artıyor.Muhtar Adayları tek tek ortaya çıkmaya devam ediyor.

Büyükçekmece Cumhuriyet Mahallesi(Beykent) Muhtarlığına aday olduğunu açıklayan Araklı Arı Haber İstanbul Temsilcimiz Ramazan Uzun'un Babası İlyas Uzun seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Evraklardan kesinlikle ücret almayacağı belirten muhtar adayı İlyas Uzun Araklı Arı Haber'e Projelerinden bahsetti.

İlyas Uzun açıklamasında;Mahallemizi seçilmeden Kurumsal bir kimliğe logomuz ile kavuşturduk.Yeni nesil yönetim sistemi ile azalarımıza görevler yükledik.

En önemlisi vatandaş olarak bizlerin sorunları projeleri meydana getirdi.Evraklarımız kayboluyor veya muhtarlıkta kalıyor.Bu sebeple önem verdiğimiz ücretsiz E-Muhtar uygulaması ile Tebligat sorgulama,Mahalleden Duyuru,Etkinlikler,İstek ve Şikayet bölümleri ile muhtarlık 7/24 ulaşılabilir olacak. 

“Çocuk Sokağı Projesi” ile çocuklarımıza güvenli ve rahat bir şekilde oyunlar oynayabilecekleri, trafiğe kapalı modern bir ortam sunmak için çalışma yürüteceğiz.

Mahallenin güvenliğini artırıcı önlemler almak, daha huzurlu ve güvenli bir yaşam ortamı sağlamak için Emniyet Müdürlüğü Kontrolünde Sokak Güvenlik Kameraları kurulmasını sağlayacağız.

Komşuluk ve Yardımlaşma bağlarını daha güçlendirecek Cumhuriyet Mahallesi Kültür ve Yardımlaşma Derneğini kurarak muhtarlığın her zaman sosyal hayata dahil olması için Büyükşehir Belediyesi,Yerel Belediye ve Kaymakamlık Tarafından tespiti yapılıp kayıt altına alınan Engelli,Yaşlı ve Yardıma muhtaç ailelerin sorunlarını derneğimizin faaliyetleri ile daha hızlı çözeceğiz."dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.