Haberler

Başkan Çebi Seçim Çalışmalarına Son Sürat Devam Ediyor

SİYASET 25 Mart 2019 17:36

Başkan Çebi Seçim Çalışmalarına Son Sürat Devam Ediyor

A

Cumhur İttifakı Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi her gün 4 tane mahalleye gidiyor. Başkan Adayı Recep Çebi yüksek kesimdeki mahallelerde, ilçe merkezinde ve her alanda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Cumhur İttifakı Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi her gün 4 tane mahalleye gidiyor. Başkan Adayı Recep Çebi yüksek kesimdeki mahallelerde, ilçe merkezinde ve her alanda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Çebi balıkçılarla ve Türkeli, İyisu, Hasköy, Birlik, Kestanelik, Yıldızlı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Cumhur İttifakı Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi gittiği her kesimde vatandaşlar tarafından yoğun bir katılımla karşılanıyor.

 

Başkan Çebi yaptığı konuşmada; ''Vatandaşlarımızın destek ve duaları ile birlikte Araklı için hız kesmeden yola devam edeceğiz inşallah. İlçemizde sosyal ve kültürel anlamda gelişme sağlayacak projeler gerçekleştirdik. Araklı'da insanların aileleriyle oturup çay içebilecekleri bir mekan yoktu. Vatandaşlardan bu konuda bizlere talepler geliyordu.

 

Bizlerde hemen harekete geçerek tarihi Kalecik kalesini DOKA ile birlikte restore ettik. Buraya çok güzel bir turizm tesisi kazandırdık. Denize sıfır. İlçemize 3 yıldızlı ve 4 yıldızlı otel kazandırdık. Bu otellerde restoran ve kafeterya bulunuyor. Vatandaşlarımız için ilçemize aileleriyle birlikte oturabilecekleri 3 adet mekan kazandırdık.

 

Şimdi sahilde bir tane daha yapıyoruz. İnşaat çalışmaları bitmek üzere ve bu yaptığımız yerde denizle bağlantılıdır. Vatandaşımız yazın gelecek burada temiz bir hava alıp yorgunluğunu üstünden atacak. Gittiğimiz her kesimde bizlere destek ve dualarını esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.'' ifadelerine yer verdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.