Haberler

Ak Parti Araklı Kadın Kolları Kapı Kapı Dolaşıyor

ARAKLI 25 Mart 2019 17:25

Ak Parti Araklı Kadın Kolları Kapı Kapı Dolaşıyor

A

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, Cumhur İttifakı Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi'nin eşi Hacer Çebi ve kadın kolları üyeleri dur durak bilmeden kapı kapı dolaşmaya devam ediyor.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, Cumhur İttifakı Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi'nin eşi Hacer Çebi ve kadın kolları üyeleri dur durak bilmeden kapı kapı dolaşmaya devam ediyor. Ak Parti Araklı Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu; ''Yaklaşık 10 yıldır Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın çizgisinden hiç bir zaman ayrılmadık.

 

Ülkemiz ve Müslümanların üzerinde oynanan oyunlar bariz bellidir. İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ilçemizi ziyaret ettiğinde bu konuya sık sık değindi. Terör örgütü yandaşları şimdide belediye meclislerine gözlerini diktiler. Bizler gittiğimiz her yerde vatandaşlarımıza bunu anlatıyor, hainlere fırsat vermemeleri konusunda destek istiyoruz.

 

Belediye Başkan Adayımız Sn. Recep Çebi güler yüzlü, samimi, içten ve her kesime hitap ediyor. Görev süresi boyunca Başkanımız açık kapı çalıştı. Ziyaretine gelen her vatandaşla sabırla ilgilendi, derdiyle dertlendi. Bu seçim belediye seçimi değil beka seçimidir. Bizler kadın kolları olarak durmadan, yorulmadan kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz.'' dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.