Haberler

Araklı Diyanetsen Tek Yumruk

ARAKLI 25 Mart 2019 17:14

Araklı Diyanetsen Tek Yumruk

A

İlçe başkanı Halil Öksüzali ve yönetim kurulunun düzenlemiş olduğu toplantı Arsin Denizyıldızı\'nda yapıldı. Yoğun katılımla bir araya gelen ilçe yönetimi ve üyeler verimli bir toplantı yaptılar. Yemekli yapılan toplantıda Emekli İmam-Hatip Kerim Esastürk\'e ilçe başkanı Halil Öksüzali bir plaket verdi.

ARAKLI DİYANET-SEN, ÜYELERİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

 

Diyanet-Sen Araklı ilçe başkanlığınin yaptığı toplantı muhteşem oldu.

 

İlçe başkanı Halil Öksüzali ve yönetim kurulunun düzenlemiş olduğu toplantı Arsin Denizyıldızı'nda yapıldı. Yoğun katılımla bir araya gelen ilçe yönetimi ve üyeler verimli bir toplantı yaptılar. Yemekli yapılan toplantıda Emekli İmam-Hatip Kerim Esastürk'e ilçe başkanı Halil Öksüzali bir plaket verdi.

 

Üyelere hitap eden başkan Öksüzali " Çanakkale Zaferinin yıl dönümü olması hasebiyle bütün Şehitlerimizi rahmetle anarak sözlerine başlayan Öksüzali, Diyanet-Sen olarak etkili ve güçlüyüz, haksızlıklara her zaman müdahale ettik, etmeye de devam edeceğiz. Diyanet-Sen'in kazanımlarını hepiniz biliyorsunuz, bundan sonra da kazanmaya devam edeceğiz. İl başkanımız ve ekibi ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Sizlerden aldığımız güçle şımarma dan sıkıntılarınızı yetkililere taşıyıp sonuca bağlayacagimizdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bize verdiğiniz destekten ve toplantımıza katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum." Dedi.

 

Toplantıya katılan üyelerin de söz alarak olumlu konuşmalarından sonra toplantıya son verildi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.