Haberler

Yer Gök Araklı Fırtınası Devam Ediyor Geliyoruz

haberust1
haberust2

SPOR 16 Şubat 2019 18:00

Yer Gök Araklı Fırtınası Devam Ediyor Geliyoruz

A

haberresimalt1
haberresimalt2

Trabzon Araklı 1961 Spor Fırtınası devam ediyor Araklı 1961 kendi sahasında konuk ettiği Giresun Bulancak sporu 2.1 yenerek büyük bir avantaj sağladı.

 

 Araklı İlçe Stad oynan maçta ilk yarı 0.0 biterken ikinci yarı da yetmiş ikinci dakika’da Araklı 1961 spor Ömer Halis attığı golle 1.0 öne geçti. Seksenin dakikada Buluncakspor durumu 1.1 getirdi. Maçın seksen altıncı dakikasın Araklı 1961 sporun yıldız futbolcusu Mehmet Küçükdurmuş attığı harika kafa gölüyle maçı 2.1 getirdi.

 

 Maç bu skorla biterken Trabzon temsil eden diğer takımlar Tonya ve Haçkaspor yenilmesiyle Araklı 1961 spor ligde bir anda üçüncü sıraya çıkarak haftaya oynayacağı Haçkaspor maçı öncesi büyük avantajlı durumu geldi.

 

 Araklı 1961 Spor Gol Kralı Futbolcusu Mehmet Küçük Durmuş oynadığı Futbolla kulüplerin yakın takibinde kendinse her gün ayrı bir teklifin geldiği biliniyor.

 

Araklı 1961 Spor hocası Gökhan Yılmaz hedefimiz kalan tüm maçları kazanmak hiz bir rakibimizden çekinmiyoruz rakiplerimiz bizden çekinsin diyerek gözdağı verdi. Araklı 1961 Spor Kulüp Başkan Mustafa Limanoğlu Araklı halkı takıma sahip çıksın çok güzel bir hava yakaladık birlik beraberlik içinde olursan bizi kimse durduramaz diyerek araklı hepimizin dedi.

 

Araklı 1961 Spor maçını izleyenler arasında Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Saadet Partisi Araklı Belediye Başkan Adayı Ümit Çebi  Büyük Birlik Partisi Araklı Belediye Başkan Adayı Hamit Baycan ve çok sayıda Traftar takımını yalnız bırakmadı.

 

 Maç sonunda Araklı 1961 sporlu futbolcular ve taraftarları sevinci görülmeye değerdi.

haberyazialt1
haberyazialt2

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.