Haberler

TV Ekranlarında Araklılı Selim Aygün Fırtınası

haberust1
haberust2

KÜLTÜR SANAT 12 Mayıs 2018 18:00

TV Ekranlarında Araklılı Selim Aygün Fırtınası

A

haberresimalt1
haberresimalt2

Trabzon Araklı Ayvadere (Aho) mahallesinden Selim Aygün fırtınası şu günlerde yaşanıyor. Aygün halen devam etmekte olan salı günleri FOX TV de yayınlanan \"Kadın\" dizisinde yaklaşık 20 bölümdür Peyami karakterini canlandırıyor.

 

SELİM AYGÜN KİMDİR


1982 Trabzon-Araklı doğumlu ilk ve orta öğremini tamamladıktan sonra 1999 yılında araklı lisesinden mezun oldu.

 

 2004 yılında Dumlupınar üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği ve 2006 yılında Anadolu Üniversitesi işletme bölümlerinden mezun oldu.

 

 Lise 1.sınıfta ilk defa sahneye çıktı ve lise bitene kadar üç yıl tiyatro oyunu sergiledi. tiyatro çalışmalarına üniversite eğitimim esnasında da devam etti.

 

 üniversiteden sonra yaklaşık 4-5 yıl iş yaşamı askerlik vs. nedeniyle oyunculuğa ara verdi en son Çankırı spor kulübü kulüp müdürlüğü görevimden ayrılıp İstanbul’a yerleşti kendisini tamamen tiyatro ve kamera önü oyunculuğuna adadı.


Van ya Dayı
Ocak
Şark Dişçisi
Bir Yaz Gecesi Rüyası
Rumuz Goncagül
Bezirgan 


Kalp Atışı
 Anne
 Kırgın Çiçekler
 Diriliş Ertuğrul
 Yunus Emre
 Muhteşem Yüzyıl

Hatırla Gönül

 

gibi oyunlarda yer aldı. aynı zamanda halen devam etmekte olan salı günleri fox tv de yayınlanan \"Kadın\" dizisinde yaklaşık 20 bölümdür Peyami karakterini oynamakta öncesinde de

 

 gibi birçok dizide oynadı ve Rahmetli Zeki Akasya’yla bir reklam filmi \"Kardeşim benim\" sinema filmi en son olarak akta 25 mayısta vizyona girecek olan \"KAFİR\" sinema filminde başrollerden biri olan \"Ufuk\" karakterini oynadı.

 

  Selim Aygün ARI Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi.üzerine bir gelecek inşa etmek için yapılacak en zor işi yaptığı söylenebilir bu denli zor ve rekabetin yüksek olduğu bir iş ancak aşkla yapılırsa başarıya ulaşabiliriz hedefim en iyisi olmak değil çok iyi olmak Sevgili Yusuf Genç size ve tüm Araklılı hemşerilerime selam ve saygılarımı sunarım dedi.
  

haberyazialt1
haberyazialt2

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.