Haberler

Araklılı Sanatçı\'nın Şarkısı Herkesin Dilinde

haberust1
haberust2

KÜLTÜR SANAT 13 Ağustos 2016 18:00

Araklılı Sanatçı\'nın Şarkısı Herkesin Dilinde

A

haberresimalt1
haberresimalt2

Araklıl Sanatçı Ferhat Güven\'in yeni Kilibi piyasaya çıkar çıkmaz büyük beyeni  görmeye başladı.Araklı Kaymaklı Marzuba\'dan olan Ferhat Güven

 

FERHAT GÜVEN KİMDİR

 

1994 yılında doğdum. Rap Müzik ile 2004 yılında (10 yaşında) Ceza dinleyerek tanıştım ve 2006 yılına bende bu işte ilerleyebileceğimi düşünerek ilk şarkımı yaptım. 2008 yılında ilk kez sahne ile tanıştım ve İstanbul Sakarya Muğla Mersin gibi bir çok ilde konser verdim. Toplam Son Dakika ve Boş Beşik adlı 2 albüm çıkardım.

 

Rap müziğin sevilen isimleri ile düetler yaptım. 2009 yılında Arabesk Rap dinleyicilerinin sevdiği Tripkolic ve Nakris ile tanışarak onlar ile çalışmalar sağladım. 2015 yılında Sakarya Üniversitesinin düzenlemiş olduğu Bahar şenliklerinde Mustafa ceceliden Önce toplam 10.000 kişiye yakın öğrenciye konser vererek kendimi Sakarya ilinde göstermiş oldum.

 

Bunu söylemek için çok erken fakat bu sene O Ses Türkiye projesine katıldım. Yakın bir tarihte seçmelerde olacağım. 2016 yılının kış mesiminde Geri de kalan yaz mevsimi adlı şarkımın klibini Sakaryada çektim.

 

Montaj düzenlemeleri ile yeni piyasaya sundum. Yakında Bir albüm projesi ile beraber kendimi O ses türkiye de müziğimi herkese tattırmayı düşünüyorum.

haberyazialt1
haberyazialt2

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.